Na zakończonych w dniu 31 maja 2026r w Gdańsku Mistrzostwach Polski Masters , brązowy medal wywalczyła drużyna Handball Masters Opole. Oprócz medalistów wystąpiły drużyny z naszego regionu ze Zdzieszowic, Grodkowa i Brzegu. Królem strzelców została Karolina Golec (Olimp Grodków Masters) Wyniki