W rozegranym w dniach 9-10 maja 2026r w Opolu turnieju finałowym Mistrzostw Polski juniorów młodszych, gospodarze po porażce z Oleckiem w pierwszym meczu półfinałowym, spotkali się w walce o brązowy medal z zespołem z Krakowa i wygrali 51:45. Zespół trenera Wojciecha Aksamita i Łukasza Gradowskiego zaprezentował skuteczność w ataku i prowadzenia nie oddał, uzyskanego do przerwy. Brązowy medal jest najlepszym osiągnięciem drużyn młodzieżowych z Opolszczyzny w rywalizacji ogólnopolskiej, rangi Mistrzostw Polski, sezonu 2025-26.

Szczegóły